Universitetskonto

Universitetskonto

Fyll i formuläret nedan för att skicka "Universitetskonto" till en vän..

Skicka "Universitetskonto" till en vän.

Captcha

För att vara säker på att denna funktion inte missbrukas ber vi att du identifierar dig genom att använda captcha-funktionen nedan.

Tillbaka till artikeln

SERVICEGRUPPEN
serviceEDU@edu.su.se

ADMINISTRATIV CHEF
Jenni Vuorenmaa
Tfn: 08-163764
E-post: jenni.vuorenmaa@edu.su.se

BITRÄDANDE ADMINISTRATIV CHEF
Camilla Eldeby
Tfn:
E-post: camilla.eldeby@edu.su.se

INSTITUTIONSSEKRETERARE
Eva Olsson
Tfn: 08-161089
E-post: eva.olsson@edu.su.se 

VAKTMÄSTARE
Christer Paulin
Tfn: 08-16 31 41
E-post: christer.paulin@edu.su.se

DATASYSTEMANSVARIG
Lena Vangelius
Tfn: 08-16 37 94
E-post: lena.vangelius@edu.su.se

Valeriu Zaharia
Tfn: 08-16 45 50
E-post: valeriu.zaharia@edu.su.se