Frånvaro

Frånvaro och tjänsteresa

Fyll i formuläret nedan för att skicka "Frånvaro och tjänsteresa" till en vän..

Skicka "Frånvaro och tjänsteresa" till en vän.

Captcha

För att vara säker på att denna funktion inte missbrukas ber vi att du identifierar dig genom att använda captcha-funktionen nedan.

Tillbaka till artikeln

EKONOMI- OCH PERSONALADMINISTRATION
E-post: ekonomi_personal.edu@su.se

ADMINISTRATIV CHEF
Jenni Vuorenmaa 
Tfn: 08-163764
E-post: jenni.vuorenmaa@edu.su.se

BITRÄDANDE ADMINISTRATIV CHEF
David Diaby
Tfn: 08-1207 6385
E-post: david.diaby@edu.su.se

EKONOMIANSVARIG
Elilta Welday Tesfay (tjl)
Tfn: 08-1207 6235
E-post: elilta.welday@edu.su.se

EKONOMIHANDLÄGGARE
Lilian Harman 
Tfn: 08-16 2045
E-post: lilian.harman@edu.su.se

Marie Hurtig
Personalhandläggare
Tfn: 08- 16 3927
E-post: marie.hurtig@edu.su.se 

Christina Jansson
Tfn: 08-16 1039
E-post: christina.jansson@su.se

Maria Nedvigo
Tfn: 08-16 1064
E-post: maria.nedvigo@edu.su.se

Veronica Riolo Dahlsson (tjl)
Tfn: 08-1207 6304
E-post: veronica.riolo@edu.su.se