Tjänsteresor

Tjänsteresor

Vänligen fyll i formuläret nedan

Kontakta redaktör

Captcha

För att vara säker på att denna funktion inte missbrukas ber vi att du identifierar dig genom att använda captcha-funktionen nedan.

Tillbaka till artikeln

EKONOMI- OCH PERSONALADMINISTRATION
E-post: ekonomi_personal.edu@su.se

BITRÄDANDE ADMINISTRATIV CHEF
Jenni Vuorenmaa (vik. administrativ chef)
Tfn: 08-163764
E-post: jenni.vuorenmaa@edu.su.se

BITRÄDANDE ADMINISTRATIV CHEF
David Diaby
Tfn: 08-1207 6385
E-post: david.diaby@edu.su.se

EKONOMIANSVARIG
Elilta Welday Tesfay
Tfn: 08-1207 6235
E-post: elilta.welday@edu.su.se

EKONOMIHANDLÄGGARE
Lilian Harman 
Tfn: 08-16 2045
E-post: lilian.harman@edu.su.se

Marie Hurtig
Personalhandläggare
Tfn: 08- 16 3927
E-post: marie.hurtig@edu.su.se 

Christina Jansson
Tfn: 08-16 1039
E-post: christina.jansson@su.se

Veronica Riolo Dahlsson (tjl)
Tfn: 08-1207 6304
E-post: veronica.riolo@edu.su.se

Niklas Tzimboukakis
Tfn: 08-1207 6381
E-post: niklas.tzimboukakis@edu.su.se